7 yıl önce başından vurulmuş olan ünlü durumdaki sanatçı İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabı üzerinden, seneler sonrasında İbo Show ile ekranlara geri dönecek olduğunun müjdesini vermiş oldu.

2011 senesi içerisinde silahlı saldırıya uğramış olan ve o tarihten bu zamana kadar sahnelerden uzak kalmış olan İbrahim Tatlıses, sevenleri için çok büyük bir müjde verip ”İbo Show”a yeniden başlayacak olduğunun duyurusunu yaptı.

İbrahim Tatlıses, ünlü durumdaki yapımcılardan Polat Yağcı’nın yapmış olduğu paylaşımını kendi instagram hesabı üzerinden yayınladı. Usta durumdaki sanatçı; ”Olur veya olmaz, başlar veya başlayamaz, ha bugün, ha yarın… Ağzı olan herkes konuştu… Şimdi ise söz İmparator’da! İbo Show çok yakın bir zamanda” şeklindeki açıklamasıyla sevenlerini heyecanlandırmış oldu.

İbrahim Tatlıses ile birlikte Polat Yağcı’nın yapmış olduğu paylaşımına kısa zamanda binlerce sayıda beğeni ile birlikte güzel yorumlar yağmaya başladı

İbrahim Tatlıses, 2011 senesi içerisinde Maslak’tayken uğramış olduğu silahlı saldırı esnasında başından vurulmuştu. 14 Mart gecesinde, ünlü durumdaki sanatçılardan İbrahim Tatlıses, Beyaz TV binası içerisinden çıkış yaptığı esnada silahlı bir saldırıya uğradı. Arabasına bindikten çok kısa bir zaman farklı bir araç tarafından önü kesilmiş olan ve tam 11 el ateş edilmiş olan Tatlıses, başından vurulmuştu. Uzun seneler boyunca tedavi görmüş olan usta sanatçı, bu süre içerisinde ekranlardan da çok uzak kalmıştı.