Sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirmiş olduğu paylaşımlar ile çok fazla konuşulmakta olan Merve Sanay, iç çamaşırlı resmiyle tekrar isminden söz ettirmeyi başarmış oldu.

Instagram hesabı üzerinden iç çamaşırı ile çilek yemiş olduğu anları takipçileriyle paylaşmış olan Merve Sanay, tam bir not aldı. Sanay’ın bu paylaşımı kısa zamna içinde çok fazla sayıda yorumla birlikte beğeni aldı.

Sanay’ın fotoğrafına yorum yapmış olan bir ise takipçisi, ”Bazen çilek olmayı istersin.” şeklinde bir yorum yaptı. Bir başka takipçisi de; ”Nimet o bir nimet, bir tek nimeti bu işlere karıştırmamış olduğunuz kalmıştı.” şeklinde bir yorum yaptı.

Instagram hesabı üzerinden 1 milyon kişi tarafından takip edilmekte olan Merve Sanay, paylaşımları ile birlikte ağızları da açık bırakmayı sürdürüyor. Sanay evine sipariş üzerine pizza getirmiş olan pizzacıya da kapıyı tamamen çıplak bir şekilde açmıştı. Ev arkadaşı ise o anları saniyesi saniyesine kayıt altına almıştı. Sanay kaydedilmiş olan bu görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmıştı. Sanay’ın yapmış olduğu paylaşımına takipçileri de hiç birş ekilde sessiz kalmamıştı. Sanay’ın bir tane takipçisi bu paylaşımın altına; ”Ya bu nasıl bir iş böyle bir tek bunu yapmadığınız kalmıştı.” şeklindeki yorumunu yapmıştı. Bir başka takipçisi de; ”Bu nasıl bir cesarettir bu şekilde yazıklar olsun.” şeklinde bir yorum yapmıştı.