Kıvanç Tatlıtuğ, köpeği olan Mars’ın kulaklarını daha ”yakışıklı olsun” diye kesmiş olduğu yönünde ortaya atılmış olan iddialarına adeta isyan etti..

Papağana işkence uygulamış olduğu görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştıktan hemen sonra gözaltına alınarak akıl hastanesine sevk edilmiş olan Murat Özdemir’e karşı tepkiler adeta bir çığ gibi büyümeye devam ederken, köpeğine işkence yapmış olduğu konusunda bir iddianın ortaya atılması ise Kıvanç Tatlıtuğ’u adeta çıldırtmış oldu.

Çarpışma isimli dizi ile birlikte ekranlarda tekrardan boy göstermeye başlamış olan ünlü durumdaki oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un köpeği olan Mars’ın kulaklarını daha ”yakışıklı olması için” kesmiş olduğu iddiaları ortaya atılmış bir durumda.

Bu ortaya atılmış olan iddialara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt vermiş olan Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması içerisinde ”Mars ile Pars’ı biz aldığımız zaman zaten kulakları kesik bir durumda alınmıştır, bizler hiç bir şekilde merdiven altı işler yapmamaktayız. Hele ki toplumun sürekli olarak önünde yer alan bireyler olarak. Kulaklarını benim kesmiş olduğumu iddia eden ve de bunu belgesi ile birlikte kanıtlayacak bir kişi çıksın ve bu durumu açıklasın. Eğerki böyle bir şeyi kanıtlarsanız, ben hemen yapmakta olduğum oyunculuk mesleğini bırakarak, başka işlerle uğraşacak olduğumun sözü bendedir” şeklindeki ifadelerine yer verdi.