Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde gerçekleşen iki tane farklı trafik kazası esnasında 1 tanesi ağır 4 kişinin yaralandığı açıklandı.

Mehmet Uz idaresinde bulunan 06 BF 8665 plakasına sahip otomobil, Ankara Bulvarı’da şoförünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonrasında refüjde yer alan yön levhasına çarpmış oldu. Söz konusu bu araba içinde sıkışmış olan Uz’la beraber yanında yer alan eşi Gülsüm Uz sağlık ekipleri tarafından çıkartılıp Denizli Devlet Hastanesi içerisinde tedavi altına alınmış oldu.

Kazadan dolayı karayolunda yer alan trafik akışı, bir müddet boyunca kontrollü bir şekilde sağlanmış oldu.

Bir başka kazada ise Huriye Topçu yönetiminde bulunan 20 AAP 988 plakasına sahip otomobil, Korucuk Mahallesinde yer alan Pamukkale Bulvarı üzerinde Erkan Akay’ın kullandığı 20 GF 598 plakasına sahip bir otomobille çarpıştı.

Bu esnada bulvar üzerinde ilerlemekte olan Arif Aksoy’un kullanmakta olduğu 20 VO 744 plakasına sahip otomobil de kazaya karışmış oldu. Olayın yaşandığı yere polis ekipleri ile birlikte sağlık ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edilmiş durumda. İtfaiye erleri de araç içinde sıkışmış olan şoför Topçu’yla birlikte Aksoy’u yapmış olduğu bir çalışmayla kurtarmayı başardı. Yaralı vatandaşlar hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesine götürüldü.