Denizli içerisinde, kent sakinlerinin yılbaşı gecesini çok daha huzurlu bir şekilde geçirebilmesi amacıyla tam 2.000 tane polis yılbaşı gecesi esnasında görev başında olacak.

İl Emniyet Müdürü görevinde bulunan Mevlüt Demir, kentin giriş ile birlikte çıkışlarında denetimler gerçekleştirilecek olduğunu da açık bir şekilde ifade ederek;, terör ile birlikte asayiş ve de uyuşturucuyla mücadeleye yönelik çalışmaların da aralıksız bir şekilde devam ettirileceğini ifade etti.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’nün tarafından yılbaşı gecesi ile ilgili olarak kent içerisinde güvenlik önlemlerinin arttırıldığı açıklanı. Yaklaşık olarak 2.600 tane polisin görev yapmakta olduğu kent içerisinde yılbaşı gecesinde, 2.000 tane polis mesai yapıyor olacak. İl Emniyet Müdürü görevinde bulunan Mevlüt Demir, yılbaşı gecesiyle ilgili olarak alınmış olan önlemlerle alakalı çeşitli açıklamalar gerçekleştirdi. Demir, yılbaşı gecesinde kent içerisinde olumsuzluk olmaması amacıyla kalabalık durumda bulunan alanlar ile birlikte eğlence mekanları ve çevresiyle Pamukkale Üniversitesi’nin etrafında güvenlik önlemlerinin arttırılacak olduğunu açık bir şekile ifade etti. Kentin giriş ile çıkış bölgelerinde denetimler yapılacak oluğunu da açık bir şekilde ifade eden İl Emniyet Müdürü görevinde bulunan Demir; terör ile birlikte asayiş ve de uyuşturucuyla mücadeleye yönelik çalışmaların da devam ettirileceğini açık bir şekilde vurguladı.