Komedyenlerden Şahan Gökbakar, Sosyal Medya hesabı üzerinde ilk defa Çocuklarının yüzünü göstermiş oldu

Mutlu durumdaki evliliğinden dolayı herkesin parmak ile göstermekte olduğu Şahan Gökbakar, yeni seneye ailesi ile beraber girdi. Sosyal medya hesabı üzerinde çocuklarının yüzlerini hiç bir şekilde göstermemekte olan Gökbakar, bu kuralını yıkıp ilk defa kızıyla birlikte oğlunun yüzünü göstermiş oldu.

2015 senesi içerisinde Selin Ortaçlı’yla dünya evine girmiş olan ve evliliklerini 2 tane çocuk ile taçlandırmış durumdaki Şahan Gökbakar, kuralını ilk defa bozdu. Gökbakar, dün akşam üzeri ilk defa çocuklarının yüzünü göstermekte olan bir aile resmini paylaştı.

Selin Ortaçlı Gökbakar’la evli bir durumda olan Şahan Gökbakar çocuklarında Efe ve Ela’yla birlikte ilk paylaşımını Instagram hesabı üzerinden yaptı. Sosyal medya hesapları içerisinde çocuklarının yüzünü hiç bir şekilde göstermemekte olan ünlü komedyen, dünkü paylaşımıyla ilk defa bu kuralını da bozmuş oldu.

Yeni seneyi ailesi ile birlikte evinde geçirmiş olan Gökbakar, ailece kırmızı renkli kazak giymiş oldukları fotoğrafa ise ”Gökbakarlar iyi yıllar diler güzel Türkiyemiz! Sağlık, huzur ve mutluluk dolu olsun. Sevgi ilk yolumuz olsun.” şeklinde bir not ilave etti.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve evinden sık bir şekilde paylaşım gerçekleştiren Şahan Gökbakar, çocuklarının yüzlerini hiç bir şekilde göstermemeye dikkat etmekteydi.