Kimse Bilmez isimli dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlamış olan ünlü ve başarılı oyuncularlardan Burak Serdar Şanal ile birlikte Özgü Kaya, Nişantaşı semtinde yer alan bir Alışveriş Merkezinde alışveriş yaptıkları esnada ilk defa el ele objektiflere yakalandı

ATV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ve düşük gelen reyting oranlarından dolayı 27. bölüm içerisinde final kararı verilen Kimse Bilmez isimli dizinin set kısmında tanışarak aşk yaşamaya başlamış olan Burak Serdar Şanal ile birlikte Özgü Kaya, Nişantaşı semtinde bir Alışveriş Merkezi’nde alışveriş yaptıkları esnada ilk defa el ele objektiflere yakalandı.

Milliyet tarafından yapılmış olan habere bakılırsa, geçmiş olduğumuz gün City’s Alışveriş Merkezi içerisinde ilk defa objektiflere yakalanan sevgililer, mağazaları dolaşarak alışveriş gerçekleştirdi. Dizilerinin bitmiş olduğunu ifade eden ünlü oyuncu çift arasından Şanal; ”Yeni projeler içerisinde birlikte oynamayı ister misiniz?” şeklinde sorulan soruya; ”Niçin hiç bir şekilde düşünmeyeyim, ben onla bir yaşam düşünüyorum” ifadelerine yer vererek romantik bir cevap verdi.

Diğer taraftan, ortalama bir şekilde altı aydır aşk yaşamaya başlayan Burak Serdar Şanal ile birlikte Özgü Kaya, yeni seneye aşıklar şehri Paris’te girmiş durumdalardı. Ünlü durumdaki çift, tatil esnasından kareleri sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşmış durumdaydı.