22 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. İp dansı yaptığı esnada çekilmiş olan pozlarını takipçileri ile paylaşmış bulunan Jenner’ın fotoğraflarının altına da milyonlarca beğeni gelmiş bulundu.

Kendisine ait durumdaki bir kozmetik markası çıkartmış olan ve genç yaşlardayken dünyanın sayılı milyarderleri arasına girmiş bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımlar sayesinde isminden söz ettirmekte.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 158 milyon tane takipçisi yer alan 22 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız, ip dansı yaptığı esnada çekilmiş pozlarını takipçileriyle paylaştı. Kyle Jenner’ın yapmış olduğu bu paylaşımları için milyonlarca sayıda beğeni ile birlikte binlerce sayıda yorum gelmiş oldu. Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldızın kusursuz bir durumdaki fiziği de takipçilerinin dikkatinden kaçmış değil.

Diğer taraftan ise Kylie Jenner, New York kenti içerisinde yılbaşı gecesini içki içip kutlamış idi. Aşırı bir seviyede sarhoş durumda bulunan ve Instagram platformu üzerinde gümüş pullu elbisesiyle beraber eğilip çekmiş olduğu fotoğrafın paylaşımını gerçekleştiren Jenner’ın, göğüslerinin dekolte elbisesi üzerinden dışarı çıkmaması amacıyla elleriyle göğüslerini tutuyor olması dikkat çekmiş idi.