Bundan sadece bir ay öncesinde telefon bağlantısı yaptığı 2. Sayfa isimli programda hamile olduğu konusunda bir bilgi paylaşan oyuncu ve aynı zamanda sunuculardan biri olan İpek Tanrıyar, son yapmış olduğu paylaşımla tepkileri çekmiş oldu. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde oto hırsızlık şebekesi ile bir bağlantısı bulunduğu gerekçe gösterilerek kocası gözaltına alındığı konusunda bilgiler ortaya çıkan Tanrıyar, geçtiğimiz akşam içki içtiği esnada çekilmiş bir fotoğraf paylaşımı yaptı.

Kanal D ekranları üzerinde izleyicilerle buluşan 2. Sayfa isimli programın hamile olduğunu açık bir şekilde ortaya çıkartmış olmasının sonrasında canlı yayına telefonla bağlanan Tanrıyar, müjdeli bir durumdaki haberi şöyle açıklamıştı; ”Altı haftalık hamile bir durumdayım. Biz aslında biraz da plan program yaparak ilerlemeyi düşünmekteydik. Her şey tamamen tesadüfi bir şekilde gelişmiş oldu. Ben geçmiş olduğumuz hafta tiyatro oyununa girmeden hemen öncesinde arkadaşlarımla konuştuğumda onlara ”Geciktim” dedikten sonra onlar ise ”Hemen bir test yap” şeklinde konuştular. Test yaptıktan sonra da hamile olduğumu öğrenmiş oldum.”

Hamile bir durumda bulunduğunu açıklayıp hayranları için müjdeyi vermiş olan İpek Tanrıyar, geçtiğimiz akşam üzeri Instagram hesabı üzerinden elinde yer alan bir içki bardağı ile fotoğraf paylaşımında bulundu. Fotoğrafı ağrıca ”Ağaç yaşken eğilir baby” şeklindeki not yazarak paylaşmış olan Tanrıyar’a tepki üzerine tepki yağmaya devam ediyor.