Yeni sene coşkusunu ”Yeni Yıl Köyü” ile beraber harika konserlerle yaşatmayı sürdüren Zorlu Center, Cumartesi akşamında Defne Samyeli ve İskender Paydaş’ı konuk etti.

Seyircilerin çok yoğun alkışlarıyla beraber sahneye çıkmış olan ünlü durumdaki aranjörlerden İskender Paydaş; ”İyi akşamlar herkese hoş geldiniz” ifadelerine yer vererek konserine start verdi. ”Bu aşk fazla sana” ile birlikte ”Gemiler” isimli şarkısının sonrasından izleyenlerle beraber ”Tavla” isimli şarkıyı büyük bir coşkuyla sevenleriyle beraber seslendirdi. Repertuarı içerisinde pop müziğinin hiç bir şekilde dillerden düşmemekte olan şarkılarına da yer vermiş olan İskender Paydaş sonrasında ise; ”Bu akşam fazlasıyla özel bir misafirimiz mevcut ve onu sahneye davet etmeyi istiyorum. Kendisi benim fazlasıyla beğenmekte olduğum bir sanatçıdır. Onun ile aynı sahneyi paylaşmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyacağım” ifadelerine yer vererek Defne Samyeli’yi sahnesine davet etti.

Defne Samyeli alkışlarla birlikte sahneye gelip ”Uykusuz her gece” ile birlikte “Ve Melankoli’” ve ”Gözlerinin hapsindeyim” isimli şarkıyı hayranlarıyla beraber seslendirdi ve harika performansı sayesinde izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatmış oldu. ”Keyfiniz yerinde mi” şeklindeki soruya izleyen herkesten çok yoğun bir alkış almış olan Defne Samyeli; ”Tamamdır o zaman devam etmekteyiz dedikten sonra ”Hep Karanlık” ile birlikte ”Tutamıyorum zamanı” adlı şarkıyı seslendirdikten hemen sonra Tina Turner’a ait ”Simply The Best” isimli şarkıyı söyleyip çok yoğun alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Bateri şovu ile birlikte izleyenleri mest etmiş olan İskender Paydaş, Türk Pop müziğinin dillerden hiç bir şekilde düşmemekte olan parçalarını ve de yabancı hitleri çok güçlü sahne performansıyla buluşturmuş oldu. ”Türkiye içerisinde yapılmış olan en baba şarkıya arkadaşlar hazır mısınız ifadelerini kullanarak” seyirci ile beraber ”Batsın bu dünya” adlı şarkıyı seslendirdi. ”Yeniden görüşmek üzre iyi akşamlar Zorlu” ifadelerini kullanarak alkışlarla sahneden indi.