Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesi içerisinde öldürülmüş olan 2 kardeşin, katil zanlısının kredi kartını izinsiz bir şekilde alarak kullanmış olduklarını ve borçlarını ödemediklerinden dolayı öldürülmüş oldukları ileri sürüldü. Tabancayla vurulmuş olan iki kardeşin cansız bedenleri Afyonkarahisar ili içerisinde toprağa verilmiş olacak.

12 Ocak gününde meydana gelen olay esnasında Hüseyin Aslan (40), iddialara bakılırsa 7.000 Türk Lirası tutarında alacaklı bulunduğu Ramazan Küçük’ü evinin ö kısmında tabancayla vurup öldürdükten hemen sonrasında olayın yaşandığı yerin ortalama üç kilometre ötesinde cinayette kullanmış olduğu tabancayı kullanarak intihar etmiş oldu. Sabah saatlerinde de Aslan’ın yalnızca Küçük’ü değil, Veysel ile birlikte Mustafa Akpınar adlı kardeşleri de Eskihisar Mahallesi içerisinde yer alan bir tekstil atölyesinin içinde öldürmüş olduğu ortaya çıkmış durumda. 2 kardeşin cansız bedeni, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesinde yer alan Adli Tıp Kurumu morgu içerisinde gerçekleştirilen otopsi işleminin hemen sonrasında ailelerine teslim edilmiş oldu. Cansız bedenlerin Afyonkarahisar ilinin Şuhut ilçesi içerisinde toprağa verilecek olduğu ifade edildi.

Öte taraftan yandan, Veysel ile birlikte Mustafa Akpınar adlı kardeşlerin, katil zanlılarından Hüseyin Aslan’a ait kredi kartını belirli bir zaman boyunca izinsiz bir şekilde kullanmış oldukları ve borçlarını ödememekte oldukları ileri sürüldü. Aslan’ın, söz konusu bu kardeşleri Eskihisar Mahallesi içerisinde yer alan iş yerlerinde öldürdükten hemen sonrasında Küçükdere Mahallesi’ne gitmiş olduğu ve burda ise Ramazan Küçük’ü öldürmüş olduğu bilgisine ulaşıldı.

Diğer taraftan, Akpınar kardeşlerin katil zanlısı Aslan’ın kredi kartı üzerinden kaç lira tutarında bir işlem yapmış oldukları da belirsizliğini korumakta.