Tuğba Özay’ın başrollerinde bulunduğu, 28 tane oyuncunun rol almış bulunduğu ”Laz Kit” adlı filmi 27 kişi izlemiş durumdaydı. İzlenmeyle alakalı rakamın düşüklüğünden dolayı çok fazla konuşulmuş olan bu filmi Tuğba Özay’ın da izlemediği ortaya çıktı.

Başrollerinde Tuğba Özay ile birlikte Çılgın Sedat’ın yer aldığı ve 27 Aralık 2019 tarihi içerisinde vizyona girdiği açıklanan tam 28 tane oyuncunun rol almış bulunduğu ”Laz Kit” adlı film gişe içerisinde beklenenin gerisinde kalmış oldu. Büyük umutlardan dolayı çekilmiş olan film 13 gün içerisinde yalnızca 27 kişi izlemiş oldu.

Bu söz konusu rakam ile Twitter üzerinde ”en fazla konuşulanlar” listesi içerisine girmiş olan ”Laz Kit” adlı filmin başrol oyuncularından Tuğba Özay’dan ise çok fazla şaşırtan bir açıklama gelmiş durumda. Tuğba Özay yapmış olduğu açıklamasında; ”Aslına bakılırsa fazlasıyla büyük bir haksızlığa uğramış olduk. Bu filmi biz 2012 senesi içerisinde çekmiştik. Sonrasında ise yapımcılar hiç bir şekilde anlaşamadı. Üç senede bitti.. Yönetmen de dahil olmak üzere kadro üzerinden beş kişi yaşamını yitirdi. Sonrasında ise gala dahi yapılmadan, hiç bir şekilde duyurusu olmadan gösterime girmiş oldu” ifadelerine yer verdi.

Özay daha sonra ise; ”Sonrasında da yapımcımız olan Zeki Akıncı mücadelesini sürdürdü. İnat ederek herkesin parasını ödedi. Ancak film için doğru düzgün bir şekilde gala gerçekleştirilmeden , duyurusu gerçekleştirilmeden, doğru düzgün bir şekilde sinemalara girmeden kafalarına göre hızlı bir şekilde vizyona soktular. Yedi adet sinema salonu içerisinde sabah 11’lerde oynamış bir filmi kim izler?” ifadelerine yer verdi. Tuğba Özay söz konusu bu filmi izlemiş olan 27 kişinin arasında kendisinin de bulunmadığını ifade etti.