Dünya çapında ünlü şarkıcılardan biri olan Jennifer Lopez, dört senedir beraber olduğu nişanlısı Alex Rodriguez’le yollarını ayırma konusunda karar aldı. Koronavirüs salgını esnasında ertelenmiş olan düğünlerinin yanı sıra Rodriguez’in ihaneti söz konusu çiftin ayrılık sebebi olarak gösterilmeye başlandı.

2017 senesi içerisinde ilişkiye başlamış olan ve 2019 senesinde de nişan yapan Amerika Birleşik Devletleri asıllı şarkıcılardan Jennifer Lopez ile birlikte eski beyzbol oyuncularından Alex Rodriguez çifti ayrılık konusundaki kararla hem Amerika Birleşik Devletleri’nin magazin dünyasının yanı sıra hem de Türk magazin dünyası içerisine adeta bir bomba gibi düşmüş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan TMZ adlı platformun yapmış olduğu habere bakılırsa, çiftin ayrılık konusunda karar almasının altında iki tane farklı sebep yatıyor. Bunlarda bir tanesi çiftin Covid-19 salgını sebebiyle düğünlerini erteleme mecburiyetinde kalmış olması bir diğeri de Rodriguez’in Southern Charm adlı şov programının yıldızları arasında yer alan Madiso LeCroy’la yasak aşk yaşamaya başladığı iddiaları.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı olarak görev yapan Joe Biden’ın yemin törenine beraber katılım gerçekleştiren çift, ilişkileri içerisinde herhangi bir problem olmadığını da açıkça göstermişti. İkilinin söz konusu bu ani kararı da ilk sırada hayranlarına çok büyük bir şok yaşatmış oldu.

Diğer taraftan çift, ardımızda bırakmış olduğumuz yıl Miami’de 40 milyon dolar tutarında yani tam tamına 302 milyon Türk Lirası tutarındaki bir değere sahip lüks bir ev satın almış idi. Yollarını ayırma konusunda karar alan çiftin bu evi ne yapacakları da büyük bir merak konusu olmuş durumda.