Arabesk müziğindeki sevilen sanatçılardan biri olan Hakan Altun, geçtiğimiz gece Jolly Joker Vadistanbul içerisinde hayranları ile buluştu.

Yaklaşık olarak 1.500 kişinin ünlü durumdaki sanatçıyı dinlemeye gelmiş olduğu gece esnasında Hakan Altun sevilmekte olan şarkısı ”Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum” isimli şarkısıyla performansına başladı. Hakan Altun açıklamasında ”Bu güzel gece esnasında bizleri yalnız bırakmadığınızdan dolayı buraya gelmiş olan bütün herkese ben ve de kardeşlerim adına saygılarımızla birlikte sevgilerimizi sunmaktayım. Sahneye çıkmadan Beşiktaş’ın maçını izledim. Her şeye karşın Beşiktaş’ta elenmiş oldu.” sözleri ile koyu Beşiktaş’lı olduğu bilinen Altun üzüntüsünü de dile getirmiş oluyor.

Sonrasında söylemiş olduğu ”Bu gece yarısı eğerki kondisyonumuz yeter ise siz dur diyene kadar ben şarkı söylemeye devam edeceğiz.” ifadeleri ile büyük bir alkış alırken, romantik şarkıları sayesinde de sevenlerine duygusal bir gece yaşatmış oldu.

Sahnesinin ilk kısmının sonlarına doğru ”Aşk Lütfen Gel” isimli şarkısını söyledikten sonra ise ünlü durumdaki sanatçı ”Sürekli olarak söylüyorum. Yaşasın aşk ve yaşasın arabesk. Geçtiğimiz hafta içerisinde Altın Kelebek Ödül Törenin esnasında en iyi fantezi müzik erkek sanatçısı ödülünü almış oldum. O ödül ciddi anlamda hepimizin. Bu arada yapmış olduğum müzikte arabesktir. Fantezi yapmamaktayım ben arkadaşlar” sözlerini kullanarak büyük bir alkış daha aldı.

Yaklaşık olarak 3 sat süren harika bir bir performans sergileyip kendisini dinlemeye gelmiş olanlara unutması zor bir gece yaşatmış olan Hakan Altun alkışlarla birlikte sahnesini bitirdir.