All Girls Are The Same isimli şarkısının yanı sıra Lucid Girls isimli şarkısı ve Robbery isimli şarkısıyla tanınmayı başaran ünlü rapçilerden biri olan Juice WRLD 21 yaşındayken yaşamını yitirdi. Havalimanı içerisinde yaşamını yitirmiş olan rapçinin ölmesi herkesi çok derinden etkilemiş oldu.

Juice WRLD, gerçek ismiyle ise Jarad Anthony Higgins, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Chicago Havalanı içerisinde geçirmiş olduğu epilepsi nöbetinden sonra yaşamını yitirdi. Ünlü durumdaki rapçinin bir zamandır kullanması gerekli olan ilaçları kullanmadığından dolayı burda rahatsızlanıp vefat etmiş olması da sevenlerini adeta yasa boğmuş durumda.

Juice Wrld kim?

Gerçek ismi Jarad Higgins olarak bilinen 2 Aralık 1998 senesinde dünyaya gelen genç rapçilerden biri olan Juice WRLD, Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago eyaleti içerisinde dünyaya gözlerini açmıştı. Interscope Records ismine sahip Amerikan müzik şirketiyle özel çalışmalarda bulunmuştur.

Özellikle de Lucid Dreams ismine sahip şarkısı ile birlikte bütün dünya üzerinde ün kazanarak sevilmeye başlanmış bir isimdir. Travis Scott’un yanı sıra Lil Uzi Vert ve ayrıca G Herbo ile yapmış olduğu şarkılardan dolayı da ünlenmeyi sürdürmüştür. ColeBennett tarafından direktörlüğü yapılan Lucid Dreams isimi şarkı 200 milyon izleyen sayısına ulaşmış bir durumdadır.