Sosyetik güzellerden biri olan Aslışah Alkoçlar, Ocak ayı içerisinde nişanlanmış olduğu iş insanlarından Kaan Demirağ’la dünyaevine girmiş oldu. İkilinin söz konusu bu özel nikah törenleri, ailenin arasında Beşiktaş ilçesinde yer alan bir otel içerisinde gerçekleşmiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz ay iş insanlarından Kaan Demirağ’la yaşamlarını birleştirme amacıyla ilk adımı atmış olan Aslışah Alkoçlar, dün akşam üzeri de aile arasında gerçekleştirilen özel bir törenle dünya evine girmiş oldu.

Beşiktaş ilçesinde yer alan bir otel içerisinde gerçekleşmiş olan nikah töreni esnasında, sosyetik güzellerden biri olan Alkoçlar elbiseye benzemekte olan sade bir gelinlik tercih etmiş oldu. Pandemiden dolayı sınırlı sayıya sahip insanın katılmış olduğu düğün esnasında, nikah memurunun sorusunun hemen ardından Alkoçlar’ın bağıra bağıra vermiş olduğu evet cevabı da dikkat çekmiş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde hakkında hamilelik haberleri çıkmış olan Aslışah Alkoçlar, magazin gündemi içerisinde de adeta bir bomba etkisi yaratmış idi. Alkoçlar, iddiaları yalanlamış olduğu paylaşımının içinde, ‘İleride olmasını fazlasıyla isterim fakat şu anda bu şekilde bir durum yok. Lütfen hakkımda sürekli olarak asılsız haberler yapmayı bırakın.’ ifadeleriyle konuşmuştu.