Ünlü sanatçılardan Mehmet Erdem, geçtiğimiz gece Jolly Joker Vadistanbul sahnesi içerisinde harika bir konsere imzasını atmış oldu.

Sevenleri tarafından saatler öncesinden doldurulmuş olan konser alanı içerisinde şarkıları sayesinde geceye damgasını vurmayı başaran Erdem, sevenlerine unutması zor anları yaşattı. Programa ”Hakim Bey’ ile birlikte ”Acıyı Sevmek Olur Mu?” ve ”Aşkımız Bitecek” benzerindeki hit olmuş parçalarıyla başlamış olan Erdem, son albümü içerisinde yer alan şarkıları da seslendirip; ‘Bu geceki sahnemiz için sizlere fazlasıyla özel bir repertuvarı hazırladık. Arabesk’ten tutunda oyun havalarına kadar pek çok şarkıyı hep birlikte söyleyeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Konserinin bitmesine yakın Ahmet Kaya’nın ”Arka Mahalle” ile birlikte ”Kum Gibi” adlı parçalarını söylemiş olan Mehmet Erdem; ”Ahmet Kaya’nın albümünden şarkıları okumazsam olmazdı. Onla aynı sahne üzerinde şarkılar söylemeyi fazlasıyla isterdim.” deyip performansını Ahmet Kaya şarkıları ile süsledi. Yaklaşık olarak 2.5 saat sahnede kalıp kendisini dinlemeye gelen herkesi adeta büyülemiş olan ünlü sanatçı, 35 şarkıdan oluşan repertuvarıyla sahnesini  hiç bir şekilde ara vermeden bitirdi. Diğer taraftan başarılı durumdaki sanatçı son zamanlar içerisinde gündemden düşmemekte olan kadına şiddetle ilgili olaylara da vurgu yapıp ”Kadınlara şiddeti bende lanetliyorum. İnşallahki bu kötü durumdaki olaylar bir an önce son bulur.” şeklindeki sözlerini kullanarak etkinlik alanını doldurmuş olan binlerce dinleyicidende büyük bir alkış aldı.