Denizli Büyükşehir Belediyesinin çok uzun seneler boyunca kadınlara özel bir şekilde gerçekleştirdiği ücretsiz pilatesle birlikte zumba kursu çok yoğun bir ilgi çekmeyi sürdürüyor. Bu sene 6.200 tanesi pilates ve 3.650 tanesi zumba olmak üzre toplamda 9.850 tane kadının katılmış olduğu kurslar Denizli ilinin dört bir yanında yer alan spor salonlarında sürmekte. Bunun dahilinde Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’la birlikte eşi Berrin Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesisinin Buz Pisti’yle birlikte İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve de Spor Kompleksi içerisinde pilates yapmakta bulunan kadınlarla bir araya geldiler.

Spor yapmakta bulunan kadınları teker teker tebrik etmiş olan Başkan görevindeki Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, kursiyerler ile kısa bir zaman sohbet edip, kadınların pilates ve de zumbayı çok fazla sevdiklerini, bu sporlara karşı çok özel bir ilgisinin olduğunu da açık bir şekilde ifade etti.

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan; ”Bizlere güvenerek, davetimizi kabul ederek spor yapmaya gelmiş olduğunuzdan dolayı sizlere çok teşekkür etmekteyim. Spor, vücudumuzun sağlığı açısından fazlasıyla önemli. Spor yapmayı sürdürerek yaşamımızı da sağlıklı bir şekilde devam ettireceğiz inşallah” ifadeleri ile konuştu.

Denizli ilinin her yönü ile daha güzel olması amacıyla çalışmakta olduklarını da ifade eden Başkan görevinde bulunan Osman Zolan; ”Allah birlik ile beraberliğimizi ve huzurumuzu sürekli eylesin. Çok huzurlu ve çok güzel bir şehir içerisindeyiz. Yollarımız ile birlikte parklarımız, spor yapabileceğimiz alanlarımız, köprülü kavşaklarımızla birlikte bir çok güzelliğin yer aldığı bir şehir içerisindeyiz. Denizli ilimiz içerisinde insanlarımız spor yapabilsin, sağlıklı ve daha mutlu olsun istemekteyiz. Bununla ilgili olarakta var güzümüzle çalışarak bütün olanaklarımızı seferber etmekteyiz” ifadelerine yer verdi. Kadınlar da kendilerine sunmuş oldukları destek ve olanaklardan dolayı Başkan görevinde bulunan Osman Zolan’a teşekkür edip, çalışmaları konusunda başarılar diledi.