Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozkurt ilçesinde yer alan İnceler Mahallesi üzerinde kısa bir müddet önce yapımını tamamlanmış olan sosyal tesis ile birlikte pazar yerinin açılışı resmi bir şekilde gerçekleşti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozkurt ilçesinde yer alan İnceler Mahallesi içerisinde kısa bir müddet önce yapımı tamamlanan sosyal tesis ile birlikte pazar yerinin açılış töreni resmi bir şekilde gerçekleştirilmiş durumda. Söz konusu bu açılışa Denizli Valisi görevinde buluna nHasan Karahan ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan ve Bozkurt Kaymakamı görevinde bulunan Talha Battal’ın yanı sıra protokol üyeleriyle beraber davetliler ve de çok fazla sayıda vatandaş katılmış oldu.

Başkan görevinde bulunan Zolan da yapmış olduğu konuşmalar esnasında, İnceler halkına vermiş durumda bulundukları sözü yerine getirmiş olmanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek; ”El birliğiyle birlikte bu sosyal tesisimizi İncelerimize kazandırmış olduk. Bu söz konusu sosyal tesis, yalnızca bir pazar yeri şeklinde değil çok daha değişik amaçlarda da kullanılacak. Burda inşallah ki düğünlerimiz ile birlikte nişanlarımız ve ayrıca mevlitlerimiz olacak. İncelerimiz için hayırlı ve de uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.