30 Kasım tarihi içerisinde vizyona girmiş olan ”Hedefim Sensin” isimli sinema filminin ekibi İstanbul ili ile birlikte Adana ili, Ankara ili ve Eskişehir ilinin sonrasında İzmir iline giderek sinemaseverler ile buluşmuş oldu.

Yönetmen olan Kıvanç Baruönü, oyunculardan Ata Demirer ile birlikte Demet Akbağ, Erkan Can ve Gonca Vuslateri İzmir Optimum AVM içerisinde vizyona girme konusundaki heyecanını sinemaseverler ile birlikte paylaştı. Ata Demirer yapmış olduğu açıklama içerisinde ”Hepimiz burda bulunuyoruz. Size mükemmel oyuncuları da getirdim” ifadelerine yer vererek ekibi teker teker alkışlar eşliği ile sahneye davet etti. Konukları selamlamış olan Demet Akbağ ise açıklaması içerisinde; ”Turnemizdeki son durağımız İzmir ili. Harika bir moral ile dönüş yapacağız İstanbul’a” ifadelerine yer verirken; Gonca Vuslateri de, ”Fazlası ile heyecanlıyım İzmir ilindeki seyircilerle buluştuğumdan dolayı. Fazlası ile mükemmel bir film oldu. İyi ki sizlerde varsınız” ifadeleri ile bir konuşma gerçekleştirdi. Gösterimin bitmesinin sonrasında ise film ekibi çok büyük bir alkış aldı.

Yönetmen olan Kıvanç Baruönü ise yapmış olduğu açıklaması içerisinde; ”Filmimizi daha çekme esnasında, filmin hızlı bir şekilde bitmesini ve hızlıca İzmir iline gitmeyi çok fazla istiyorduk” ifadelerine yer verdi. Hedefim Sensin ismine sahip olan sinema filmi 30 Kasım tarihi içerisinde vizyona giren başarılı yapımlar arasında yer alıyor.