Denizli ili içerisinde kar yağışının hemen sonrasında, özellikle de yüksek bölgeler üzerinde kartpostallık çok önemli manzaralar ortaya çıkmış oldu. Hafta sonu olmasını fırsat bilmiş olan çocuklar parklara gidip kartopu oynamış oldu.

Denizli ili içerisinde özellikle de yüksek bölgelere yağmış olan kar, en fazla çocukları sevindirmiş oldu. Hafta sonu olmasını da fırsat bilmiş olan çocuklar, aileleriyle beraber parklara gitmiş oldu. Aileler mangal yapmayı sürdürürken, çocuklar da kar topu oynayarak doyasıya bir şekilde eğlendi. Vatandaşlar ise kar manzarasının eşliğinde fotoğraf çektirmeyi de hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Havadan çekilmiş olan görüntüler de yeşil ile birlikte beyazı aynı kare üzerinde buluşturmuş oldu. Kar yağışının görsel bir durumdaki güzelliği kuş bakışı yansımış durumdayken, kar yağışı ormanlık alanlar içerisinde çok daha harika manzaralar ortaya çıkartmış oldu. Şehrin uğrak yerleri arasında yer alan Ornaz Vadisi de havadan objektiflere yakalandı. Vadinin yüksek bölgeleri içerisinde kar yağışının çok daha etkili bir durumda bulunduğu görülmüş oldu.