Ünlü şarkıcılardan biri olan Serdar Ortaç’ın erkek kardeşi Serkan Ortaç, henüz bilinmemekte bulunan bir sebepten ötürü Maslak’ta yer alan özel hastane içerisinde yoğun bakıma alındı.

Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmaya devam eden ”Müge ve Gülşen”le 2. Sayfa’ isimli program tarafından yapılmış olan habere bakılırsa; ünlü şarkıcılardan Serdar Ortaç’ın kardeşi olan Serkan Ortaç, Maslak’ta yer alan özel bir hastane içerisinde yoğun bakıma alındı.

Eşi Chloe Loughnan’ın yapmış olduğu kaza haberi ile birlikte zor günler geçirmiş olan Serdar Ortaç’ın bu defa ise kardeşi yoğun bakıma kaldırılmış bir durumda. 2. Sayfa’da paylaşılmış olan bir habere bakılırsa; Ortaç’ın erkek kardeşi olan Serkan Ortaç daha sebebi belli olmayan bir sebepten ötürü yoğun bakıma alındı. Sunucuların telefonlarını meşgule atmakta olan Ortaç, konu ile ilgili olarak halen herhangi bir açıklama gerçekleştirmedi.

Kardeşinin hastaneye kaldırılması konusunda programın sunucularına mesaj yollamış olan Serdar Ortaç, ”Kardeşim Serkan geçirmiş olduğu bir enfeksiyon nedeniyle tedavi altında bulunmaktadır. Kontroller ise gerçekleştiriliyor, gerekli durumdaki açıklamaları yapacağım.” ifadelerine yer verdi.

Yarın konseri var

Ataşehir’de yer alan Watergarden İstanbul, yılın son Cumartesi günü içerisinde sahnesinde Serdar Ortaç’ı ağırlamış olacak. Bugüne kadarki sürede çıkartmış olduğu albümlerle ve dillere dolanmış olan besteleriyle müzik listeleri içerisinde en üst sıralarda yer almayı başaran Serdar Ortaç, geçmişten günümüze kadar en popüler durumdaki parçalarını Cumartesi gününde seslendirmiş olacak. Su ile birlikte lazer ve de ateş gösterilerinin eşlik edecek olduğu konser Cumartesi gününde saat 20:00’da ücretsiz bir şekilde gerçekleşmiş olacak.