Rol almış olduğu pek çok filmden dolayı hafızalara kazanmayı başaran 73 yaşına bulunan yıldız, Instagram platformu üzerinden paylaşım yaptığı fotoğraf sebebiyle hayranlarını telaşlandırmış oldu.

Akademi Ödüllüne sahip Amerikan aktrislerden biri olan 73 yaşında bulunan Susan Sarandon’ın, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraf takipçilerini çok fazla telaşlandırdı. Alnının sağ kısmında meydana gelen devasa şişlik, gözün alt kısmındaki morluk ve ayrıca burun kemiği üzerinde yer alan yamukluk dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil. Ünlü ve başarılı durumdaki oyuncu, ufak bir kaza yaşamış olduğunu ifade etti ve bunun sonrasında ise beyin sarsıntısı geçirerek burun kemiğinin çatlamış olduğunu belirtti. Sarandon, nasıl bir kaza geçirmiş olduğunu da açıklamadı

Sonrasında ise bir tane fotoğrafını daha paylaşmış oldu. Bu defa ise sol taraftaki gözü mosmor bir hale gelmişti. Sarandon, paylaşımının altına şu notu da ilave etti; ”Şanslı bir durumdayım. Acil servise gitmemi kapsayabilecek bir sigortam var. Aslına bakılırsa herkes aynı erişimi hak etmekte” ifadeleriyle yazmış oldu.

Susan Sarandon, 2020 senesi içerisinde Amerika Birleşik Devletleri başkanlığıyla alakalı olarak aday olma konusunda hazırlıkla yapan Senatör Bernie Sanders’ın New Hampshire içerisinde yer alan toplantısına gitmeyi planlamakta olduğunu ancak bu kazadan dolayı gidemeyeceğini de ifade etti.