Dünya çapında ünlü olan David ile Victoria Beckham çifti Beckham Brand Holding şirketinden 29,9 milyon sterlin tutarında bir kar payı kazanmış oldular.

David ile Victoria Beckham çifti, Victoria Beckham tarafından yapılmış olan moda tasarımının satışları ve de David Beckham’ın görüntü konusundaki haklarını elinde bulundurmakta olan Beckham Brand Holding (BBH) firmasından tam 29,9 milyon sterlin tutarında bir kar payı kazanmış oldu.

Hafta sonunda açıklanmış olan hesaplara bakılır ise, Spice Girls isimli grubun menajeri görevinde bulunan Simon Fuller ise holding içerisinden tam 29,9 milyon sterlin tutarında bir para kazandı. Holdingin vergiden önceki gelirleri 19,9 milyon sterlin tutarından 15,7 milyon sterline kadar bir gerileme gösterdi fakat karı ise 47,5 milyon sterlin tutarından 55,7 milyon sterlin tutarına kadar yükseldi.

Çiftin kendi işleri içerisinden kazanmış olduğu vergi öncesindeki kazanmış olduğu gelirleri, David Beckham’ın 26,5 milyon sterlin tutarında kazanmış olduğu açıklanırken, Victoria Bekham’ın ise lüks giyim markası içerisinden tam 2 milyon sterlin tutarında bir zarar etmiş olduğu şeklinde açıklandı. NEO Investment Partners şirketi ise 2017 senesinin Aralık ayı içerisinde holdingin dijital operasyonları ve firmanın sabit aktifleri için 30 milyon sterlin tutarında özel ve büyük bir yatırım gerçekleştirmişti.