1 Ocak tarihinin Salı gününe gelmiş olması, otelcileri de harekete geçirmiş oldu. Yılbaşı sahnesi içinde yıldızları ağırlayacak olduğu açıklanan oteller, 4 günlük bir paket hazırlığı yaptı. Turizmciler bunun sayesinde iyi bir gelir elde ettiği esnada; sahnelerin en fazla kazanmış olan adı Kenan Doğulu olacak.

Takvim Gazetesi’nin yapmış olduğu haberine bakılır ise; Kenan Doğulu, bu yılbaşı içinde bir ilke imza atmış olacak. Kariyeri süresince yılbaşı akşamında ilk defa Antalya ili içerisinde sahne alacağı açıklanan popçu, 2019 senesine de cebini doldurmuş bir şekilde girmiş olacak.

Granada Luxury Belek içerisinde sahne alacak olan Doğulu’nun sahnede alacağı ücretinin 750.000 lira tutarında olduğu konuşuluyor. Doğulu, bu alacağı paranın 100.000 lira tutarını orkestrasına dağıtarak 650.000 lira tutarını kendisi almış olacak.

Son dönemler içerisinde eski sevgilisi Ahmet Kural’a açmış olduğu darp davası ile alakalı gündemde bulunan Sıla, yılbaşı akşamında Kıbrıs’ta yer alan Merit Park Hotel içerisinde sahne almış olacak. Otelin ise, Sıla konseri de dahil 4 gün yapılacak konaklama fiyatı da 4.250 Türk Lirası tutarından başlamakta.

İrem Derici’nin ise, İstanbul Hilton Convention Center’da yapacağı yılbaşı konserinin fiyatları da; 385 Türk Lirası tutarından başlamakta. 8 kişilik olan loca da 12.500 Türk Lirası tutarında. Yılbaşını Sibel Can ile Kıbrıs’ta yer alan Concorde Luxury Resort içerisinde karşılamanın bedeli; 7.800 Türk Lirası ile 19.000 Türk Lirasının arasında değişmekte. Can’ın sahnede alacağı ücretinin de 400.000 Türk Lirası tutarında olduğu konuşulmakta.