Yapmış olduğu her bir paylaşımı adeta olay olan Aleyna Tilki, kartopu oynadığı esnada eğlenmekte olduğu o anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıp tekrar bütün dikkatleri üstüne çekmiş oldu.

Genç ve başarlı şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki, minibüste yapmış olduğu dans videosundan hemen sonra bu defa da kartopu oynadığı esnadaki görüntülerinden dolayı gündeme gelmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz gün içerisinde tekrar sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu dans görüntüleri ile birlikte magazinin gündemine oturmuş olan genç yaştaki ve başarılı durumdaki popçulardan Aleyna Tilki, bu defa kar oynadığı esnada çekilmiş olduğu görüntüleri açık bir şekilde paylaştı. Aleyna Tilki, Instagram hesabı üzerinde yer alan hikaye kısmından paylaşmış olduğu bu videoya da ”Kar görünce delirdim” şeklinde özel bir not düştü. Aleyna Tilki’nin bahsi geçen bu paylaşımı ise sosyal medya üzerinde çok kısa bir zaman içerisinde gündem oldu.

Çıkartmış olduğu şarkıları ile birlikte milyonları peşinden sürüklemekte olan, genç yaştaki ve başarılı durumdaki şarkıcı dans içerisinde de tam olarak ne kadar iddialı bir durumda olduğunu göstermiş oldu. Özel arabasının içerisinde dans etmekte olan Aleyna Tilki bu videosuna ise; ”Çıktık yola dans etmeye böyle” şeklindeki notunu yazarak hayranları ile eğlenceli durumdaki anlarını da paylaştı.