İki tane yakın arkadaş olarak öne çıkan Aleyna Tilki ile birlikte Kerimcan Durmaz, uzun zamandan beri üzerlerinde çalışmalar gerçekleştirdikleri şarkı ve de kliplerini geçmiş olduğumuz gün resmi bir şekilde çıkardı. Aleyna Tilki’nin klibi bir gün içerisinde 2,1 milyon tane izlenme almış durumdayken Kerimcan ise onu sollayıp 3,7 milyon tane izlenmeye kadar ulaşmış oldu.

Aleyna Tilki’nin hazırlamış olduğu ilk İngilizce şarkılarından Retrograde geçmiş olduğumuz gün saatler 13:00’ı gösterirken YouTube üzerinde paylaşıldı. Aynı dönemlerde Kerimcan Durmaz’ın da uzun bir zamandan beri yurt dışında üstünde çalışmalar gerçekleştirdiği Peşinde adlı şarkısı izleyenlerle buluşmuş oldu. İkilinin 24 saat içerisindeki izlenme seviyeleri de belli olmuş durumda.

Klibine çok çok fazla güvenmekte olduğunu ifade eden Kerimcan Durmaz, kısa zaman içinde sosyal medya platformunun da gündemine oturmuş oldu ve pek çok ünlü ismin de desteklerini aldı. İlk İngilizce şarkısını çıkartmış olan Aleyna Tilki ise başarısıyla isminden söz ettirmeyi başarmış oldu.

YouTube platformu üzerinde aynı anda yayınlanmaya başlamış olan klipler arasından zirveye oturmayı başaran isim de Kerimcan Durmaz olmuş durumda. Durmaz’ın paylaşmış olduğu klibi 24 saatlik zaman diliminde 3,7 milyon tane görüntülenmeye ulaşmış durumdayken Tilki ise 2,1 milyon defa görüntülenmiş oldu.