Meslektaşlarından biri olan Anıl Altan’la evli durumda bulunan Pelin Akil, geçmiş olduğumuz yıl Nisan ayı içerisinde Alin ve de Lina isimlerini verdikleri ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. Kızlarından geriye kalan zaman içerisinde oyunculuk yapmaya devam eden Akil, ardımızda bıraktığımız gün Instagram platformunun yeni filtrelerini denediği esnada yapmış olduğu gafla adeta olay oldu.

Eşi Anıl Altan’la beraber çekmiş olduğu çok keyifli videolardan dolayı beğeni toplamayı başaran ünlü oyuncu, Instagram platformuna yeni getirilen filtreleri denemeye başladı. Instagram üzerinde yer alan ”T.C Simülasyonu içerisinde Hangi Karaktersin?” ismine sahip filtreyi denemeye başlayan Pelin Akil, rap şarkıcılarından ve aynı zamanda söz yazarı Killa Hakan olarak çıktı. Killa Hakan’ı hiç bir şekilde tanımamakta olan ve karşısında ismini gören Akil buna da; ”Killa” demenin yerine ”Kıllı Hakan” da kim dediğinden dolayı sosyal medya üzerinde adeta gündem oldu.

Eşi Anıl Altan’ın kendini düzeltmiş olmasıyla aniden kahkahaya boğulmuş olan ünlü oyuncunun bu durumları ise, Instagram platformu üzerinde kısa zamanda yayılmaya başladı. Pek çok sayfa üzerinde videosunun paylaşılmış olduğunun farkına varan Akil, gelen tepkilerden dolayı 2 tane çocuğu olduğundan dolayı gündemden uzak kalmış olduğunu ve bundan dolayı da tanımadığını ifade etti.