Erkenci Kuş isimli dizi içerisinde canlandırdığı ”Can Divit” adlı karakterden dolayı çok büyük bir kitleye ulaşmayı başaran Can Yaman, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde bir tane radyo programına konuk olarak katılmak amacıyla İspanya’da yer alan Madrid’e uçmuştu. Burda ortalama olarak 2.000 tane civarında İspanyol asıllı hayranı tarafından karşılanmış olan başarılı ve yakışıklı bir durumdaki oyuncunun, Kıvanç Tatlıtuğ’yla alakalı söylemiş olduğu ”Çektiği diziler İspanya’da izlenmemekte” şeklindeki söz magazin dünyasına adeta bir bomba gibi düşmüş idi.

Can Yaman geçmiş olduğumuz akşam üzeri Bebek Lucca’da yer alan bir tane partiye katıldı. Ünlü durumdaki oyuncu, söz konusu mekana Kıvanç Tatlıtuğ’un da gelecek olduğunu öğrendikten sonra apar topar hızlı bir şekilde partiyi terk etmiş oldu. Yaklaşık olarak 15 dakika geçtikten sonra mekana geldiği görülen Kıvanç Tatlıtuğ burda yer alan gazetecilerle de sohbet etmiş oldu.

Tatlıtuğ, Can Yaman ile alakalı sorulan sorulardan sonra ”Beni çok iyi tanımakta olduğunuzu düşünmekteyim. Kendim dışında gelilmiş olan herhangi bir olaya hiç bir şekilde yorumda bulunmadım, tekrar bulunmayacağım. Farklı bir sorunuz var ise bu konuda yardımcı olabilirim” ifadelerine yer verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ daha sonrasında ise Twitter platformu üzerinde TT listesine girmiş oldu.