Ardımızda bırakmış olduğumuz ay sosyal medya hesabı üzerinden mezdeke dansı yapmakta olduğu anlarla alakalı paylaşımda bulunan Habertürk spikerlerinden Hande Sarıoğlu’nun işten çıkartılmış olduğu magazin basını üzerinde konuşulmaya başlamış durumda.

32 yaşında bulunan Habertürk spor spikerlerinden biri olan Hande Sarıoğlu, Instagram üzerinde yapmış olduğu paylaşımlarla da isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Evinde yer alan doğal hallerini çok sık bir şekilde Instagram hesabı üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmakta olan Sarıoğlu, Ocak ayı içerisinde yüzünün bir kısmını peçeyle kapatıp dans etmekte olduğu bir tane videosunu kendisini takip edenlerle.

Medyaradar tarafından yapılmış olan bir habere bakılırsa; ünlü durumda bulunan spikerin dans videosu kanal yönetimi içerisinde çok büyük bir rahatsızlık yaratmış oldu. Kanal yönetimi o söz konusu görüntülerin ardından ekrana çıkartılmamış olan ünlü sunucu için iş akdinin feshedilmiş olduğunu bildirdiği ileri sürüldü. Konuyla ilgili olarak Hande Sarıoğlu ile birlikte kanal yönetiminden halen resmi bir açıklama gelmiş değil.

Hande Sarıoğlu, 1988 senesi içerisinde Düzce ilinde dünyaya gözlerini açtı. Üniversite içerisinde Türk Dili ile Edebiyatı eğitimi aldığı esnada medya sektörüne atılmış oldu. Aşk-ı Memnu adlı dizide düğün organizatörü karakterinde misafir oyuncu şeklinde yer almıştı.