Oyuncu ve model olan Kelly Brook, senenin en iddialı filmleri arasında yer alan Mary Poppins Returns’ün Avrupa’da düzenlenen galasına katılım gerçekleştirdi.

Sevgilisi olan Jeremy Parisi’nin eşlik etmiş olduğu Brook, uçuk pembe rengine sahip, tek omuzlu özel bir tane kıyafet giymeyi tercih etti. Özellikle de son dönemlerde git gide genişlemekte olan hatlarını hiç bir şekilde gizleme gereği duymamakta bulunan Brook, galaya katılmış olan ünlüleri görmek amacıyla çevreye toplanmış kalabalık tarafından uzun bir şekilde alkışlandı. Hayranları ile hatıra resimleri de çektirmiş olan Brook, bol bir miktarda imza dağıttı.

Kelly Brook, geçmiş olduğumuz nisan ayı içerisinde gerçekleştirdiği bir tane röportajda, yaşamının hiçbir döneminde fiziksel durumdaki görüntüsünden bu kadar çok memnun olmadığını ifade etmişti. 39 yaşında bulunan Brook açıklaması içerisinde ”Kilo almaktan ve göğüslerinin sarkmasından hiç bir şekilde korkmadığını” söylemişti. Brook devamında ise ”Artık sürekli zayıf olmak amacıyla hiç bir şekilde strese girmemekteyim. Yaşamımı dolu bir şekilde yaşamak, formda kalabilmek ve sağlıklı olmak amacıyla çaba harcıyorum” ifadelerine yer vermişti.

39 yaşına gelmiş olan Brook yapmış olduğu bu açıklaması ile birlikte artık hayatını tamamen istediği gibi yaşamanın yanı sıra dış görünümüyle ilgili olarak strese girmemekte olduğunu da açık bir şekilde belirtmişti.