Ünlü durumdaki rap sanatçılarından Iggy Azalea, konser esnasında fenalaşmış olan dansçısını umursamadığından dolayı, lince uğramış oldu.

Brezilya içerisinde vermiş olduğu konseri esnasında ”Block Widow” adlı şarkısını seslendirdiği esnada, arkasında yer alan dansçılardan bir tanesi bayılınca onu hiç bir şekilde umursamayarak konserini sürdüren ünlü rap sanatçılarından Iggy Azalea, sosyal medya üzerinde adeta bir lince uğramış oldu. Sosyal medya üzerindeki, Azalea’yı vicdansızlık ile suçlar iken, ünlü durumdaki sanatçı bu konuyla alakalı olarak bir açıklama yapmak mecburiyetinde kaldı.

Dansçının bayılmış olmasının karşısında ”’birisi doktor çağırsın”’ demek ile yetinerek, şarkısını söylemeyi sürdüren Azalea, sağlık ekiplerinin hemen sahneye gelmesi ile birlikte konserine ara vermek mecburiyetinde kaldı. Azalea, pek çok kişinin tarafından ise ”kaba” ve de ”umursamaz” şeklinde nitelendirildi.

Bir tane sosyal medya kullanıcısı ise, dansçısının bayılmış olmasına şahit olarak, şarkı söylemeyi sürdürmüş bir kişinin psikopat olabileceğini vurguladı. Gelmiş olan baskılar sonrasında ise Azelea, sosyal medya hesabı üzerinde yapmış olduğu paylaşım ile birlikte, dansçısının sağlık durumunun şu anda iyi olduğunu ve sıcağın etkisi ile bayılmış olduğunu açıkladı.

Instagram üzerinde 13 milyon tane takipçisi yer alan Avustralya asıllı ünlü şarkıcı, 2014 senesinde çıkartmış olduğu ilk albümü olan The New Classic sayesinde Billboard 200’de 3. numaraya kadar yükselmeyi başarmıştı..