Ünlü şarkıcılardan biri olan Hadise, sahne kıyafetini eleştirmiş olan takipçilerine sosyal medya hesabı üzerinden bir cevap verdi. Hadise açıklamasında; ”Edepsizlik sizin kafanızda” isimli bir hashtag ile beraber; ”Edebi kıyafet ile ölçmekte olan cahil denir” ifadelerine bir mesaj paylaştı.

Ünlü durumdaki şarkıcı, Twitter mesajı üzerinde bir de Mevlana’ya ait olan; ”Cahille sohbet etmek çok güçtür böyle bilene. Zira cahil ne gelir ise söyler diline” ifadelerine sahip sözünü paylaşmış oldu.

Sosyal medya platformlarındaki hesabını fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan ve yapmış olduğu paylaşımlarla takipçilerini adeta büyülemeyi başaran güzel şarkıcılardan Hadise, yeni seneye girerken vermiş olduğu konserden özel kareleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Tercih etmiş olduğu konser kıyafetinden dolayı çok fazla dikkat çekmiş bulunan Hadise paylaşımının altına; ”Yeni seneye sahne üzerinde dans edip, şarkılarımı sizlerle beraber söyleyerek girmek benim açımdan çok güzel bir hediye! İyi ki varsınız!” ifadeleriyle bir not yazdı.

Diğer taraftan Hadise, O Ses Türkiye isimli programın Yılbaşı Özel programı içerisinde giymiş olduğu kırmızı renkli elbisesi ile çekildiği fotoğrafını da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Makyajının yanı sıra elbisesiyle beraber adeta kırmızılara bürünmüş olan Hadise’nin bahsi geçen bu paylaşımına da kısa zaman içinde on binlerce beğeni gelmiş oldu.