Oyunculuktan hemen sonrasında şarkıcılığa geçiş gerçekleştiren Serel Yereli, Venedik Maske Festivali’ne giderek klip çekme konusunda açıklamış olduğu planlarını korona virüs isimli salgından dolayı iptal etmiş oldu.

Ünlü bir durumdaki oyuncu ve aynı zamanda şarkıcılardan biri olan Serel Yereli, ”Fikret Şeneş Şarkıları – Kimler Geldi Kimler Geçti” isimli albüme özel olarak seslendirmiş olduğu ”Bambaşka Biri” isimli şarkıya 8 Şubat tarihi içerisinde başlamış olan ve 25 Şubat tarihine dek süreceği açıklaması yapılan Venedik Maske Festivali esnasında çok özel bir klip çekmeyi planlıyordu.

Fakat Çin’de yer alan Vuhan kenti içerisinden yayılmaya başlayan ve bütün dünyaya fazlasıyla büyük bir korku salmış olan korona virüs ile alakalı salgın, genç yaştaki başarılı şarkıcının planlarını bozmuş oldu. Her sene içerisinde binlerce kişinin katılım sağladığı söz konusu bu festival esnasında renkli maskeler ile oluşmakta olan görsel şovu klibi üzerinde de kullanma konusunda isteği bulunan Serel Yereli, virüs tehdidinden dolayı çekimleri iptal etme konusunda bir karar aldı.

Güzel ve başarılı durumdaki şarkıcı, bir müddettir İngiltere’nin başkenti olarak öne çıkan Londra’da yaşamını sürdürüyor..