Denizli ilinde yer alan Çal ilçesi içerisinde evden etrafa yayılan kötü kokudan dolayı eve kontrol amacıyla girmiş olan jandarma ekipleri içerde 72 yaşında bulunan yaşlı adamın cansız bedeniyle karşılaşmış oldu.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa, söz konusu bu olay Çal ilçesinde yer alan Ortaköy Mahallesi içerisinde gerçekleşti. 72 yaşında bulunan Bayram Özdemir’in kalmış olduğu evden kötü kokular gelmesinden dolayı komşuları da jandarmayı arayıp yardım talep etti. İhbardan dolayı eve gelmiş olan ekipler kapının açılmamış olduğunu görüp kapıyı kırmış içeri girdi. Ekipler girmiş oldukları ev içerisinde Özdemir’in çürümeye yüz tutan cansız bedenini buldular. Yapılmış olan söz konusu incelmelerin hemen sonrasında Özdemir’in cansız durumdaki bedeni kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi amacıyla otopsi yapılması için Pamukkale Üniversitesinde yer alan Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılmış oldu.

Diğer taraftan ise, Özdemir’in yakınlarının ortalama bir şekilde 10 günden bu zamana kadar kendisinden haber alamamış oldukları bilgisine ulaşıldı. Söz konusu bu olayla alakalı başlatılmış olan soruşturma ise aralıksız olarak sürüyor.