Denizli ili içerisinde şoförünün direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobil kontrolden çıkıp yolun yanında yer alan kum birikintisine çarptı ve devrildi. Kaza esnasında yaşamını yitiren 18 yaşında bulunan şoförün cansız bedeni iş makinesiyle arabanın kaldırılmasıyla altından çıkartılabildi.

Elde edilmiş olan bilgiye bakılırsa söz konusu bu kaza, Çameli ilçesinde yer alan Gökçeyaka Mahallesi içerisinde gerçekleşti. Başkacı bölgesi üzerinde yaşanmış olan bu kaza esnasında, Yasin Kemal Arslan (18) adına sahip şahsın direksiyonunda yer aldığı 20 ADD 005 plakasına sahip bir otomobil, şoförünün halen tespit edilemeyen bir sebepten dolayı direksiyon kontrolünü yitirmesi sonrasında kontrolden çıkıp yol yanında yer alan kum birikintisine çarptı ve devrildi. Şoför koltuğunda yer alan Arslan, ters dönmüş olan otomobilin altında kalıp yaşamını yitirdi. Kaza esnasında araç içinde yer alan Bekir Çal da ağır bir şekilde yaralanmış oldu. Çal olayın yaşandığı yere intikal eden itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri tarafından aracın içinden çıkartılıp ambulansla hastaneye götürüldü.

Arslan’ın cansız bir durumdaki bedeni de olayın yaşandığı yere çağırılmış olan bir iş makinasının kepçesine bağlanmış olan halatla götürülen otomobilin altından itfaiye ekipleri tarafından çıkartıldı.

Kazanın hemen sonrasında da soruşturma başlatılmış olduğu ifade edildi.