2000’li senelere ”Katmer Katmer” isimli şarkısının yanı sıra ”Adam Değilsin” isimli şarkı ve ”Adam Gibi Adam” adlı şarkısıyla damga vurmayı başaran ünlü şarkıcılardan Lara, sonrasında ise gözlerden kaybolmuş oldu.

Çok uzun bir zaman boyunca herhangi bir şarkı ile ortaya çıkmamış olan ünlü şarkıcılardan Lara, şu zamanlarda sosyal medyaya damga vurmakta. Nedeni de geçirmiş olduğu estetik operasyonlardan sonra son hali.

Aradan çok uzun seneler geçmiş oldu ve Lara’nın estetikli bir durumdaki halini hiç kimse tanıyamaz hale geldiği. Çene kemiği daha da incelmiş olan Lara, kaşlarını da kalın hale getirdi. Burun kısmına da ufak bir müdahale gerçekleştirdi.

Lara, 2017 senesi içerisinde son albümünü çıkarttı ancak şu anda mevcut değişimi, albümünün bile önüne geçmiş oldu. Sosyal medya platformunu fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan 41 yaşında bulunan ünlü şarkıcı son yapmış olduğu paylaşımla hayranlarını biraz da olsa korkuttu.

Lara Kim?

Kırıkkale ili içerisinde müzisyen bir tane ailenin çocuğu şeklinde dünyaya gözlerini açtı. Kırıkkale içerisinde lise mezunu olduktan hemen sonrasında Alanya ilçesinde hostes olarak çalışmaya başladı.

Lara’nın birinci albümü, 5 Haziran 2003 tarihi içerisinde çıkmış oldu. Ozan Müzik etiketiyle Işık ismine sahip olan ilk albümü müzik marketleri içerisindeki yerini almış oldu. 27 Mayıs 2005 tarihi içerisinde ‘Adam Gibi Adam” ismine sahip ikinci albümü ile ortalama 100.000 tane sattı. Albüm, Dördüncü Müyap Müzik Ödülleri içerisinde Altın albüm ödülünü almaya da hak kazanmış oldu.