Madonna, Kanada asıllı olan şarkıcılardan The Weeknd’den 19,3 milyon dolar tutarındaki ücretle çok lüks bir malikane satın almış oldu. Adeta sarayı andırmakta olan ev içerisinde dokuz tane yatak odasının yanı sıra havuz ile birlikte basketbol sahası bulunmakta.

Pop müzik tarzının ‘kraliçesi’ şeklinde anılmakta olan Madonna, Los Angeles kenti içerisinde yeni bir ev satın almış durumda. Evin daha önceki sahibi ise, üne sahip Kanada asıllı şarkıcılardan The Weeknd idi. 62 yaşında olan Amerika Birleşik Devletleri asıllı yıldız Madonna, Hidden Hills bölgesinde yer alan lüks ev için tam tamına 19,3 milyon dolar tutarında bir ödeme yaptı.

1100 metrekare büyüklüğüne sahip bir alana yayılmış olan malikanenin dokuz tane yatak odasının yanı sıra dokuz tane büyük banyosu ile birlikte iki tane ufak banyosu da yer alıyor. Evin ana binası içerisinde yedi tane yatak odası mevcut durumdayken, misafir binası içerisinde iki tane yatak odası da yer alıyor.

Havuzunun yanı sıra spor salonu ile birlikte sinema salonu, gurme mutfağı, basketbol sahası, beş araçlık garajı ve şarap mahzeni de evin öteki özelliklerinden bir kısmı.

Madonna’nın yeni evi içerisinde yeni komşularının arasında Drake’nin yanı sıra Dwyane Wade and Gabrielle Union ile birlikte John Stamos, Lil Wayne, Kardashian-Jenner ve Lori Loughlin ailesinden üyeler yer alıyor.