Ünlü türkücülerden biri olan Mahmut Tuncer, ROCK’n AID Yardım Konseri esnasında sahne alarak rock müzik şarkıları okumuş oldu.

Kadın sığınma evleri içerisinde şiddet mağduru durumda olan kadınlara ihtiyaç duymakta oldukları malzemeleri toplayabilmek maksadıyla ROCK’n AID ismine sahip bir Yardım Konseri gerçekleştirilmiş oldu. 58 yaşında bulunan ünlü durumdaki türkücülerden Mahmut Tuncer ise gece esnasında sahneye çıktı ve rock müzik parçaları okumuş bulundu.

42 Maslak Barock Sahne üzerinde gerçekleşmiş olan Grammy ödülüne sahip sanatçılardan Maya Azucena’nın da sahneye çıkmış olduğu bu konserin sürpriz isimlerinden bir tanesi de türkücülerden Mahmut Tuncer idi. Söz konusu bu konser esnasında 2 tane rock parçası seslendirmiş olan Tuncer, dinleyen herkesten büyük bir alkış almış oldu.

Konserden hemen sonra özel açıklamalar yapmış olan ünlü durumdaki türkücü; ”Burda asıl maksadımız ”Kadına şiddete hayır” isimli projeye destek olabilmek. Kadına şiddet uygulayan sanatçı arkadaşlarımız da bulunuyor. Ancak bir bakmaktasınız ki projesi üzerinde ”Kadına şiddete hayır” diye bir ibare eklemiş. Bu hiç bir şekilde inandırıcı gelmemekte. Ben senelerden beri evliyim, hanımıma veyahut çocuklarıma hiç bir şekilde şiddet uygulamış değilim” ifadelerine yer verdi.