Ünlü şovmenlerden biri olan Mehmet Ali Erbil, 2018 senesi içerisinde evinin banyo kısmında geçirmiş olduğu kaza ve bunun hemen sonrasında nüks ettiği açıklanan kaçış sendromu hastalığından dolayı günler boyunca yoğun bakımda kalmış idi. Aşk yaşamı en renkli isimlerden bir tanesi olarak öne çıkan Erbil’in İzmir asıllı iş kadınlarından Funda Aksu’yla aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmış durumda.

Tedavisine çok hızlı bir biçimde cevap vermiş bulunan ve kendisine iyi baktığı bilinen ünlü şovmen, uzun bir aranın hemen sonrasında tekrardan normal yaşamına dönüş yaptı. Ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda vermiş bulunduğu röportajda aşk yaşamına yönelik olarak sorulan sorulara; ‘Şu dönemde Instagram platformu üzerinden kızlarla konuşmaktayım’ şeklinde bir cevap vermiş idi.

Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya platformu üzerindeki macerası kısa zaman içinde de gerçeğe döndü. Ünlü durumda bulunan başarılı şovmenin, İzmir asıllı iş kadınlarından Funda Aksu’yla aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmış durumda. Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabı üzerinde yer alan profil resmine Aksu’yla çekilen bir karesini koyup söz konusu bu aşk iddialarını da doğrulamış oldu.