Ünlü şovmenlerden Mehmet Ali Erbil’in Profesör Doktor olan kardeşi Yeşim Erbil ünlü durumdaki şovmenin son sağlık durumu ile alakalı bilgiler aktardı.

Mehmet Ali Erbil’le alakalı sevindirici haberlerde gelmeye başlamış durumda. Ünlü durumdaki şovmenin Profesör Doktor olan kardeşi Yeşim Erbil, dün sosyal medya üzerinden, ”Abim solunum cihazı içerisinden ayrıldı” ifadelerini kullanarak müjdeli haberi vermişti.

Söylemezsem Olmaz isimli programa canlı yayın esnasında telefon bağlantısı ile katılım gerçekleştiren Yeşim Erbil açıklamasında; ”Solunum cihazından tamamen ayrıldı, zamn ile toparlanacak. Sevmekte olduğu şeyleri ufak ufak bile olsa yiyip içebiliyor. Mantı ile birlikte dolma yedi. Mehmet Ali Erbil yaşama tutunmakta dualarınız sayesinde” ifadelerine yer verdi.

İşte Yeşim Erbil’in yapmış olduğu açıklamadan satırbaşları şu şekilde; ”Temel durumdaki yaşam fonksiyonlarının yerine gelmiş olması fazlasıyla harika bir şey. 10 günlük zaman zarfı içerisinde de küçük küçük konuşmaktaydı ”gelin” diyor ve Sezin ile birlikte Muhsine’yi çağırmakta. Hemşire hanımı da çağırabiliyor. Fazla net bir sohbet tarzında değil konuşması ancak şimdi az daha uzun konuşmakta. 65 günlük bir süreç içerisinden geçtiğinden dolayı doğal bir şekilde enerjisi de fazla yok hemen yorulmakta. Şimdi ise yiyecek istemekte vişne suyunu fazlasıyla sever ve istedi.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.