Uzun bir zamandan beri rahatsızlığı sebebiye evinde bulunan Mehmet Ali Erbil, Instagram platformunun üstünden katılmış olduğu bir canlı yayın esnasında seneler öncesinde yayınlanmış olan program esnasında yarışmacıların ağzına salam sokmasıyla alakalı konuşma gerçekleştirdi. Prodüksiyonun taleplerini yapmakta olduğunu ifade eden Erbil, “Şimdilerde bunu yapsam Taksim’de asarlar’ şeklinde itirafta bulunmuş oldu.

Senelerir mücadelede bulunduğu kaçış sendromu hastalığı sebebiyle evinde tedavi görmekte olan şovmenlerden Mehmet Ali Erbil, Bartu Küçükçağlayan ile birlikte Melikşah Altuntaş’ın Instagram hesabının üstünden yapmakta olduğu Mücbir Sebepler adlı programa konuk olarak katıldı. Kuşum Aydın’ın da katılmış olduğu bu yayın esnasında çok samimi itiraflarda bulunmuş olan Erbil, seneler öncesinde seyircinin ağzına baton salam sokmuş olmasıyla alakalı çok samimi itiraflarda bulunmuş oldu.

Çarkıfelek programında yaşanmakta olan en komik anları konuşma esnasında kahkahanın eksik durumda bulunmadığı yayın esnasında, Küçükçağlayan’ın sormuş olduğu ‘Pantolon indirmekle beraber ağza sosis sokmayı özlediniz mi?’ şeklindeki sorunun ardından konuşma gerçekleştiren Mehmet Ali Erbil, şu ifadelere yer verdi: ‘Sosis konusunda bir hatam var. Üstüne üstlük bir de o Macar sosis. Ayrıca bi de bir elimle birisine, diğer elimle de öbürüme yedirmekteyim.Prodüksiyon bunlar ile uğraşmakta. Ben ise bir ergen gibi onlar elime ne verir ise seyirciye yedirmekteyim. Bizim dönemimizde birazcık televizyonlar üzerinde de hoşgörü bulunmaktaydı. Şimdilerde yapmış olsam heralde Taksim’de asarlar.’