Seneler boyunca mücadele etmeye devam ettiği kaçış sendromu isimli çok nadir görülen rahatsızlığından dolayı da aylar boyunca yoğun bakımda yatmış olan ünlü şovmenlerden Mehmet Ali Erbil, ardımızda bırakmış olduğumuz ay beyin damarının tıkanmasından dolayı acil bir şekilde tekrardan hastaneye kaldırılmış ve yatış işlemleri yapılmıştı.

Sadece on gün öncesinde ise kardeşi olan Profesör Doktor Yeşim Erbil’in yoğun bakım kısmından normal bir odaya geçiş yaptığı bilgisini vermiş olduğu ünlü şovmenden bugün de çok güzel bir haber gelmiş oldu.

Snob Magazin platformu üzerinde yer almış olan habere bakılırsa, ünlü durumda bulunan şovmenlerden Mehmet Ali Erbil taburcu olarak evine çıktı. Maslak semti içerisinde özel bir hastanede yattığı bilinen Mehmet Ali Erbil, bundan sadece iki gün öncesinde evine geçmiş oldu. Ailesine de kavuşmuş olan Mehmet Ali Erbil’in moralinin bayağı bir iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Türkiye’nin en çok tanınan ve herkes tarafından sevilen 62 yaşında bulunan şovmenin sigortasının bundan böyle geçerli bir durumda bulunmadığı ve tedavi görmekte olduğu hastaneye ise aylık 150.000 Türk Lirası tutarında bir ödeme yaptığı da ileri sürülmüştü.