”Kaçış Sendromu” adlı hastalığından dolayı çok uzun bir zamandan beri tedavi görmeye devam eden ünlü şovmenler arasından Mehmet Ali Erbil’den herkesi çok fazla sevindiren ve heyecanlandıran bir paylaşım gelmiş durumda. ‘Canım Serom da geldi’ şeklindeki notu yazarak paylaşmış olduğu video üzerinde Mehmet Ali Erbil’in eski dönemlerdeki neşesine dönmüş olduğu d görüldü.

Mehmet Ali Erbil, ünlü oyunculardan biri olan Sera Tokdemir’in kendisine özel yapmış olduğu kısırı yediği esnada çekilmiş olan bir videoyu ‘Canım Serom da geldi’ şeklindeki bir notu yazarak kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş oldu. Neşeli hallerinden dolayı dikkatleri çekmiş olan ünlü şovmenin söz konusu bu paylaşımı a büyük ilgi görmüş oldu. Söz konusu bu paylaşım esnasında, 64 yaşına bulunan ünlü şovmenin sağlığının gitgide iyileşmeye başladığı da görülmüş oldu. Neşesi artık eski dönemlerdeki gibi yerine gelmiş olan Mehmet Ali Erbil, sıkıntılı olan o zor günlerini artık ardında bırakmış gibi gözükmekte.

Mehmet Ali Erbil, tarihler 18 Ekim 2018’i gösterdiğinde evine ait banyo kısmında düşmüştü. Kırılmış olan kaburgaları akciğer zarını yırtıp iç kanama yaşanmasına sebep olmuş, mücadele etmekte olduğu ”kaçış sendromu” adlı hastalığı da nüksettikten sonra durumu iyice ağırlaşmaya başlamış ve aylar boyunca da yoğun bakımda kalmış idi.