Bestelerinin yanı sıra güçlü yorumu sayesinde Türk müziğine yön vermiş olan başarılı durumdaki sanatçılardan Yıldız Tilbe, Jolly Joker Vadistanbul içerisinde geçtiğimiz gün gece hayranlarıyla buluştu.

Yaklaşık olarak 2.000 kişilik büyük bir kalabalığın saatler öncesinden doldurmuş olduğu mekan içerisinde; ”Kış Gülleri” isimli şarkısıyla başlangıç yapmış olan başarılı sanatçılardan Yıldız Tilbe; ”Teşekkür ediyorum. Biraz hastayım sesimdende belli olur. Nefes alamamaktayım, çabucak yoruluyorum. Ağzım ile burnumda tıkalı. Şikayetçi değilim. Yalnızca istemekte olduğum gibi şarkı söyleyemediğimden dolayı rahatsız olmaktayım. İstemekte olduğum söyleyebilseydim hiçbir şey kesinlikle umrumda olmazdı.” sözlerini kullandıktan sonra alkış alırken dillere dolanmış olan duygusal parçalarını da arka arkaya seslendirdi.

Diğer taraftan güzel sanatçı siyah taşlar ile bezeli elbisesini tekrar taşlarla kaplı durumdaki gri ayakkabısıyla sahne içerisinde dikkatleri üstüne çekmiş oldu. Yıldız Tilbe ayrıca seyircilerin arasında bulunan arkadaşı Mehmet Erdem’i de sahneye davet etti. Tilbe açıklamasında; ”Sesini fazlasıyla seviyorum, şarkılarını ise çok fazla beğeniyorum.” şeklindeki sözleriyle sahneyi sanatçı olan dostuna bıraktı. Mehmet Erdem ise; ”Çok teşekkür ediyorum. Ben burda kaç yıl önce konser esnasına bir şey söylemiştim. Aranızda Yıldız Tilbe’yi sevmeyenler var mı, var ise lütfen gitsin şeklinde bir cümle kurmuştum. Yıldız Tilbe sevmeyenleri cidden bende hiç bir şekilde sevmiyorum.” şeklindeki sözlerinden sonra büyük bir alkış aldı. Erdem sahnede; ”Seni Sana Bırakmam” isimli şarkısını seslendirdikten sonra Yıldız Tilbe’nin isteğiyle birlikte ”Acıyı Sevmek Olur Mu” şeklindeki şarkısını da şarkının söz ve müzik yazarlarından Cihan Güçlü’yle beraber söyledi. En son ise Tilbe ile bir düet yapmış olan Mehmet Erdem alkışlarla birlikte mekan içerisindeki yerine uğurlanmış oldu.