Denizli ilinde yer alan Merkezefendi ilçesi içerisinde belediye otobüsüyle çarpıştığı açıklanan minibüs içerisinde yer alan üç kişinin yaralandığı açıklaması yapıldı.

Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa, İzmir Bulvarı üzerinden Bayramyeri istikametine doğru seyir halinde bulunan Mehmet Gürel (28)’in kullandığı 20 ACC 919 plakasına sahip bir minibüs, Saraylar Mahallesinde yer alan Ahi Sinan Caddesinin kavşak kısmında karşı yönden gelmekte olan Eyüp Yılmaz tarafından kullanılan 20 BLD 76 plakasına sahip bir belediye otobüsü ile çarpışmış oldu.

Söz konusu bu çarpışmanın etkisi ile birlikte hızlıca devrilen minibüsün şoförü ile aynı araç içerisinde yer alan Abdullah Erol (47) ile birlikte Mehmet Yıldız (53) isimli vatandaşların yaralandıkları bilgisine ulaşıldı.

Kazanın hemen ardından ihbarda bulunulmasının sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere sağlık ekipleri ile birlikte itfaiye ekipleri ve polis ekipleri yönlendirildi

İtfaiye ekipleri tarafından araçlarda sıkışmış oldukları yerden uzun uğraşlar sonucunda çıkarılmış olan yaralı vatandaşları, Denizli Devlet Hastanesi ile birlikte Pamukkale Üniversitesi Hastanesine götürüldü.