Ünlü ve başarılı şarkıcılardan biri olan Merve Özbey, ortalama bir şekilde 2 senedir beraber olduğu iş adamlarından Kenan Koçak’la dünyaevine girmiş oldu. Ünlü durumda bulunan çiftin gerçekleştirmiş olduğu görkemli düğününe Danla Bilic’in yanı sıra İrem Derici ile birlikte Ferman Toprak, Demet Akalın, Hande Erçel ve de Murat Dalkılıç gibi ünlü isimler de akın etmiş oldu.

Merve Özbey, bir zamandır beraber olduğu sevgilisi Kenan Koçak’la geçmiş olduğumuz aralık ayı içerisinde de nişanlanmıştı. Çift akşam üzeri Raffles Otel içerisinde gerçekleşmiş olan düğün ile evlenmiş oldu.

Düğünle ilgili olarak hiçbir masraftan kaçınmamış olan başarılı ve ünlü çift, 600 tane davetlinin katılacak olduğu gece esnasında, düğünün tüm hazırlıklarıyla ilgili olarak toplamda 600.000 Türk Lirası tutarında bir para harcamış olu. Örf ile adetlere çok daha uygun bir kına gecesi düzenlemiş olan Merve Özbey, bugün ise evinden davul ve zurna eşliğiyle çıktı. İkilinin üzerinde yer alan heyecanı da objektiflere açık bir şekilde yansıdı.