Güçlü bir durumdaki sesinden dolayı dinleyen herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran Merve Özbey, uzun bir zamandan beri beraber olduğu Kenan Koçak’la geçmiş olduğumuz pazar günü aile arasında gerçekleştirilen bir törenle nişanlanmıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden nişan ile ilgili her bir detayı açık bir şekilde paylaşmış olan ve düğün tarihi yakın bir zamanda bulunan şarkıcı, evi içerisinde çok talihsiz bir kaza geçirmiş oldu.

Yakın bir zaman içerisinde nikah masasına oturacağı açıklanan ünlü sanatçı yeni bir eve taşınmış oldu. Yeni taşınmış olduğu bu evini dizmek amacıyla uğraşmaya başlayan şarkıcı, evinde yer alan merdivenlerden düştü ve sağ ayak parmaklarını kırmış oldu. Parçalı kırıkları olduğu bilgisine ulaşılan Merve Özbey’in ameliyata alınacağı bilgisi verildi.

Merve Özbey, Kenan Koçak’la geçmiş olduğumuz Pazar gününde nişanlanmıştı. Nişanı kendi evi içerisinde yapmış olan Merve Özbey, Instagram hesabı üzerinden nişanlısı ile ilk resmini de; ”Telaşımı hoş bir şekilde gör, ıslanmış olduğum ilk yağmursun” isimli bir notla paylaştı. Damat Kenan Koçak ise, aileler arasında gerçekleştirilen bu nişan törenine mehter takımıyla beraber geldi. Ünlü durumda bulunan çift, 19 Ocak 2020 tarihi içerisinde de nikah masasına oturmuş olacak.