Ünlü şarkıcılardan biri olan Merve Özbey’le sevgilisi Kenan Koçak evlilik yolu üzerinde ilk adımlarını attı. Evini nişanına özel olarak hazırlatmış olan Özbey, bu mutlu durumdaki dakikalarını takipçileri ile paylaşmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi. Kenan Koçak, kız evine nerdeyse bir konvoy eşliğiyle geldi desek yanlış olmaz.

Uzun zamandan beri beraber oldukları bilinen Merve Özbey ile birlikte Kenan Koçak çifti pazar günün akşam saatlerinde aile arasında gerçekleştirilen ufak bir törenle nişanlanmış oldu. Instagram hesabı üzerinden nişan törenine ait bir tane fotoğraf paylaşımında bulunan Merve Özbey açıklamasında ise; ”Telaşımı hoş bir şekilde gör, ıslanmış olduğum ilk yağmursun” ifadeleriyle bir not yazdı.

Misafirleri için kendi elleri ile bir kahve yapmış olan Merve Özbey, nişanlısına ise tuzlu bir kahve yapmayı ihmal etmedi. Özbey, nişan töreni içerisinde bütün geleneklere uyma konusunda da çok büyük bir özen göstermiş oldu. Kenan Koçak da Merve Özbey’in nişan töreni gerçekleşecek evine mehter takımı eşliğiyle geldi. Diğer taraftan Merve Özbey katılmış olduğu bir tane program içerisinde düğün tarihi olarak 19 Ocak 2020 tarihini vermişti.

Kenan Koçak Kim?

Merve Özbey’in nişanlanmış olan Kenan Koçak 1 Ocak 1983 senesinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesi içerisinde Radyo Televizyon ile Sinema bölümünden mezun olduğu bilinen Kenan Koçak, inşaat alanı içerisinde kariyerini devam ettirmektedir.