Eski modellerden Adriana Lima’nın sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım aslında ayrılık sinyali şeklinde algılanmıştı. Metin Hara ise, o bahsi geçen açıklamalara bir yanıt vererek, ”2 ay süresince Miami’de beraber olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Yaklaşık olarak 1.5 seneden beri devam etmekte olan aşklarıyla ilgili olarak reklam olduğuna yönelik çeşitli haberler yapılan fakat her fırsatta ortaya atılan bu iddiaları yalanlamakta bulunan ikiliden Adriana Lima geride bırakmış olduğumuz gün sevgilisi Metin Hara’yı sosyal medya üzerinden takip etmeyi bırakmış ve durumunda ise ”Kadınlar, siz kötü bir şekilde yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değildir” ifadeleri bulunan bir paylaşım gerçekleştirmişti.

Metin Hara bu konuyla ilgili cevap verdi

Yaşanmış olan bu ilgin. bu gelişmelerin hemen sonrasında ise gözler Metin Hara’ya çevrilmiş bir durumdaydı. Hara ise, günün ilerleyen saatleri içerisinde yapmış olduğu özel bir açıklama ile çıkan ayrılık iddialarını tekrardan yalanladı ve şu ifadelere yer verdi; ”Haberlerde söz edildiği gibi herhangi bir ayrılık bulunmuyor. 18 Aralık tarihi içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’ne gideceğim ve 2 ay süresince de Miami’de beraber olacağız.” şeklinde konuştu.

Metin Hara ile Adriana Lima birlikteliği ulusal basında da çok dikkat çekmiş ve ikilinin sürekli olarak ayrılık haberleri gündeme gelmişti.